Shumë yje në formacionin e dështakëve të vitit në Serie A (FOTO) – Lajmi.net
Shumë yje në formacionin e dështakëve të vitit në Serie A (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 16:56, 18 May 2017
"Goal" ka publikuar formacionin e dështakëve të vitit në Serie A.

Ai dominohet nga Interi, që ka katër futbollistë.

Më pas me nga dy lojtarë renditen Roma, Milan dhe Torino, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndërkohë, një futbollist në këtë 11-she është i Napolit. /Lajmi.net/

1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

 

Fjalët kyçe: Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2