Shpikjet e çuditshme që ju hyjnë në punë (FOTO) – Lajmi.net
Shpikjet e çuditshme që ju hyjnë në punë (FOTO)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:02, 17 March 2017
Më poshtë ju sjellim disa shpikje që nuk janë shumë të zakonshme e për më tepër disa prej tyre janë edhe të çuditshme.
Ndonëse duken edhe qesharake, ato ju vijnë në ndihmë dhe ju lehtësojnë jetën, transmeton Klan Kosova.

Karrocë fëmijësh si kjo

Masazhues i gjoksit

Derë dhe tabelë ping-pongu

Çadër me syze

Kur foshnja ju ndihmon të pastroni

Jastëku me dorën e të dashurit

Ky zbulim ju ndihmon edhe të pini kafe edhe të hekurosni

Kështu s’keni nevojë për fitnes

Rrypi që ju përcjellë sa peshë po humbni

Uluni dhe gol…

Kapelja me mjekër

 Qent apo patë?

Çadër për qentë

Gërsherë për picë

Çadër dhe armë uji – 2 në 1

Mikrofon për dush

Doreza dyfishe

Papuçe me drit

Më poshtë ju sjellim disa shpikje që nuk janë shumë të zakonshme e për më tepër disa prej tyre janë edhe të çuditshme.

Fjalët kyçe: shpikjet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan