Shoferi i dehur, 240 kilometra në orë me McLaren (Video) – Lajmi.net
Shoferi i dehur, 240 kilometra në orë me McLaren (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:36, 20 November 2017
Policia në Georgia të Shteteve të Bashkuara, ka raportuar për arrestimin e një shoferi të dehur, që ka vozitur makinën McLaren me afro 240 kilometra në orë.

Radari zbuloi shpejtësinë enorme me të cilën lëvizte, teksa njësiti iu vu pas dhe e ndoqi për afro dy kilometra, transmeton Telegrafi.

Testi i alkoolit zbuloi se ai ka pirë mbi normën e lejuar, ndërsa raportohet se ka vozitur 100 kilometra në orë mbi limitin e caktuar.

Shkaku i këtyre shkeljeve, shoferi është nën arres.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO