Shkaku i zhurmës së tifozëve, Werner nuk luan kundër Dortmundit – Lajmi.net
Shkaku i zhurmës së tifozëve, Werner nuk luan kundër Dortmundit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:39, 13 October 2017
Timo Werner nuk do të luajë kundër Borussia Dortmundit në ‘Signal Iduna Park’, pavarësisht se u kthye të martën në stërvitje.

Borussia Dortmund, këtë fundjavë në kuadër të Bundesligës takohet me Leipzigun.

Në këtë përballje të rëndësishme, mysafirët nuk do të mund të llogarisin në Werner, që nuk ka udhëtuar fare me skuadrën për të evituar zhurmën e madhe që dhurojnë tifozët e Dortmundit në ndeshjet si vendas.

Një problem të tillë, Werner e pati edhe në Ligën e Kampionëve ndaj Besiktas, kur në minutën e 30’-të u detyrua të zëvendësohej./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO