Shearer: Ky ekip do ta fitojë titullin e kampionit në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Shearer: Ky ekip do ta fitojë titullin e kampionit në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:06, 12 August 2017
Alan Shearer ka parashikuar katër pozitat e para në sezonin e ri në Premierligë.

Alan Shearer beson se Manchester United do të jetë kampion i ri në Premierligë.

Ish sulmuesi i Kombëtares angleze ka favorizuar ekipin e Jose Mourinhos që të triumfojë në edicionin e ri.

“Mourinho ka fituar Kupën dhe Europa League andaj besoj se gjatë këtij sezoni do të triumfojë në Premierligë”, deklaroi Shearer për “BBC Sport”, përcjell “lajmi.net”.

“Po ashtu, pres që Romelu Lukaku të luajë rol të rëndësishëm në ekip pas ardhjes së tij si përforcim i madh nga Everton”, theksoi ai.

Shearer po ashtu ka parashikuar katër pozitat e para në sezonin e sapo filluar në Premierligë. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO