Sarri – Napoli, vjen vendimi final – Lajmi.net
Sarri – Napoli, vjen vendimi final
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:18, 16 May 2018
.

Maruizio Sarri ka vendosur të qëndrojë te Napoli.

Ai ka arriturm arrëveshje për kontratën e re, përcjellë “Lajmi.net”.

Pas takimit të sotëm me presidentin De Laurentiis, Sarri ka vendosur të qëndrojë edhe më tej te ekipi napolitan.

Kësisoj dështon kalimi i tij te Chelsea, ku pritej të zëvendësonte Antonio Conten. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO