Rrjedhjet e bardha vaginale, çdo gjë që duhet të dini – Lajmi.net
Rrjedhjet e bardha vaginale, çdo gjë që duhet të dini
Autori: Lajmi.net Shëndeti 22:54, 11 January 2018
Rrjedhja vaginale shpesh i quajtur ‘mucus cervikal’, ose lëngu i qafës së mitrës është bërë nga gjëndrat brenda vaginës.

Ngjyra e rrjedhjeve vaginale ndryshojnë gjatë rrjedhës së ciklit menstrual dhe mund të ju tregojë për pjellorinë tuaj, transmeton Gazeta Shneta.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO