Ronaldo thyen heshtjen, zbulon nëse do të largohet nga Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo thyen heshtjen, zbulon nëse do të largohet nga Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:14, 17 June 2017
Cristiano Ronaldo ka marrë një vendim të rëndësishëm.

Cristiano Ronaldo e ka seriozisht, ai ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Ylli portugez u ka thënë bashkëlojtarëve të tij se: Do të largohem, ky është vendimi im dhe nuk do të ndryshojë, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo spekulohet se mund të rikthehet në Manchester United ose të transferohet në Paris Saint-Germain, edhe pse interesim nga zgjuar edhe nga Kina. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion