Roma – Shakhtar, Florenzi bën driblimin e vitit – Lajmi.net
Roma – Shakhtar, Florenzi bën driblimin e vitit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:37, 13 March 2018
Ai dribloi dy lojtarë të mysafirëve me lëvizjen e famshme të Zinedine Zidane.

Pjesa e parë është mbyllur pa gola mes Romës dhe Shakhtarit.

Shikuesit në stadium nuk e panë asnjë gol, por e panë një super-driblim të Alessandro Florenzit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai dribloi dy lojtarë të mysafirëve me lëvizjen e famshme të Zinedine Zidane.

Romës i duhet minimalisht një fitore 1:0 për t’u kualifikuar tutje. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Alessandro Florenzi, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper