Rikthehet dhuna në basketbollin kosovar, shikoni përleshjen e tifozëve në palestër (VIDEO) – Lajmi.net
Rikthehet dhuna në basketbollin kosovar, shikoni përleshjen e tifozëve në palestër (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 8:10, 6 February 2017
Ylli e ka mposhtur Rahovecin me rezultat të ngushtë 70:69 në Gjakovë. Pas ndeshjes, kishte shumë tensione mes dy tifo-grupeve, transmeton KTV.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Rahoveci, Ylli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan