Reus befason tifozët me klubin e ri – Lajmi.net
Reus befason tifozët me klubin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:38, 9 March 2018
Marco Reus ka zgjuar interesim nga Liverpool dhe menaxheri Jurgen Klopp.

Marco Reus mund të largohet nga Borussia Dortmund duke u transferuar në Premierligë.

“Goal” ka njoftuar se sulmuesi gjerman ka zgjuar interesim nga Liverpool dhe menaxheri Jurgen Klopp.

Reus në javët e fundit ishte përmendur edhe si objektiv i Milanit në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool