Reina – Milan, zbulohet data e testeve mjekësore – Lajmi.net
Reina – Milan, zbulohet data e testeve mjekësore
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:31, 14 March 2018
Pepe Reina do të nënshkruajë me "Rossonerët", si futbollist i lirë, pas përfundimit të këtij sezoni.

Pepe Reina u ka nënshtruar testeve mjekësore në Milan më 19 shkurt.

Portieri i Napolit do të nënshkruajë me “Rossonerët”, si futbollist i lirë, pas përfundimit të këtij sezoni.

Reina ka filluar të kritikohet nga tifozët e Napolit për vendimin e largimit nga “San Paolo” dhe transferimin në Milan. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO