Reali ia tregon çmimin e Kovacicit Juventusit – Lajmi.net
Reali ia tregon çmimin e Kovacicit Juventusit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 16:36, 8 August 2017
Raportimet nga Italia vazhdojnë ta rrisin interesimin e Juventusit për Mateo Kovacicin e Real Madridit.

‘Zonja e Vjetër’ është në kërkim të një emri të ri për mesfushën.

Dëshira e trajnerit Massimiliano Allegri, është mesfushori i Real Madridit, Mateo Kovacic, që në të kaluarën ka qenë pjesë e Serie A, tek rivalët nga qyteti i Milanos, Inter.

‘The Gazzetta dello Sport’ zbulon se Real Madridi i kam caktuar çmimin prej 25 milionë eurove Kovacicit, çmim ky jo i paarritshëm për Juventusin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO