Real Madridi dhe Tottenhami i fitojnë ndeshjet e para (VIDEO) – Lajmi.net
Real Madridi dhe Tottenhami i fitojnë ndeshjet e para (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:40, 13 September 2017
Real Madridi e ka deklasuar APOEL-in, duke e mundur 3:0.

Golat për Realin i realizuan Cristiano Ronaldo (2) dhe Sergio Ramos.

Në ndeshjen tjetër, Tottenhami mundi Dortmundin 3:1.

Për londinezët shënuan Heung-Min dhe Harry Kane, ndërsa për mysafirët Yarmolenko. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: APOEL, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels