Real Madrid ofron dy yje për transferimin e Neymarit – Lajmi.net
Real Madrid ofron dy yje për transferimin e Neymarit
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:17, 14 November 2017
Real Madrid dëshiron ta rikthejë Neymarin në La Ligë pas aventurës së tij te Barcelona.

Real Madrid ka një plan për transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar.

“Don Balon” raporton se klubi madrilen dëshiron ta rikthejë brazilianin në La Ligë pas aventurës së tij te Barcelona.

Madje, “Los Blancos” është i gatshëm të ofrojë dy yjet e ekipit, Toni Kroos dhe Gareth Bale për blerjen e Neymarit, përcjell “lajmi.net”.

Neymar thuhet se është i pakënaqur në klubin francez përkundër se është duke kaluar vetëm muajt e parë te skuadra e pasur nga Parc des Princes. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy