Real Madrid nuk ka vend të lirë për trofeun e ri të Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Real Madrid nuk ka vend të lirë për trofeun e ri të Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:16, 30 May 2018
Muzeu i Real Madridit nuk ka vend për trofeun e ri të Ligës së Kampionëve.

Real Madrid ka një problem të çuditshëm.

Muzeu i klubit nuk ka vend për trofeun e ri të Ligës së Kampionëve.

“El Chiringuito” raporton se këtë javë do të bëhet rinovimi dhe të zgjerohet vendi i trofeve, ku më pas do të vendoset titulli që fitoi Reali në Kiev kundër Liverpoolit, i 13-ti në histori të klubit, i treti me radhë, për të shkruar histori.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO