Real Madrid – Mbappe, ja çfarë ndodh para ndeshjes në Bernabeu – Lajmi.net
Real Madrid – Mbappe, ja çfarë ndodh para ndeshjes në Bernabeu
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:35, 14 February 2018
Kylian Mbappe, sërish në radarin e Real Madridit.

Real Madrid ka ringjallur interesimin për transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe.

“Los Blancos” e kërkuan yllin francez edhe në verën e vitit të kaluar para se ai të largohej nga Monaco për te rivali i madh nga Ligue 1.

Por, “France Football” shkruan se Real Madrid vazhdon ta monitorojë Mbappen me mundësi të transferimit të tij në Santiago Bernabeu në vitet e ardhshme, përcjell ‘lajmi.net’.

Mbappe do të luajë sonte kundër Real Madridit në Bernabeu në duelin e xhiros së dytë të Ligës së Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO