Real Madrid – Juventus, ndodhë shkëmbimi i bujshëm – Lajmi.net
Real Madrid – Juventus, ndodhë shkëmbimi i bujshëm
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSerie ASport 17:30, 4 December 2017
Një shkëmbim i bujshëm mes Real Madridit dhe Juventusit mund të realizohet verën e ardhshme.

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, është duke e konsideruar mundësinë e shkëmbimit të Toni Kroos me sulmuesin e Paulo Dybalan e Juventusit.

Juventusi nuk janë të interesuar të ndajnë rrugët me sulmuesin argjentinas, por jo gjithsesi do të bëjnë gjithçka për të mbajtur atë në skuadër.

Më shumë lëvizje rreth këtij shkëmbimi të mundshëm pritet të ketë në vitin 2018./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: La Liga, Real Madrid, Toni Kroos

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion