Real Madrid – Bayern Munich, ky ekip e fitoi ndeshjen e fundit (VIDEO) – Lajmi.net
Real Madrid – Bayern Munich, ky ekip e fitoi ndeshjen e fundit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:12, 17 March 2017
Real Madrid dhe Bayern Munich janë takuar për herë të fundit në miqësoren në New Jersey më 4 gusht të vitit të kaluar. Danilo realizoi golin e vetëm në fitoren e “Los Blancos” me rezultat 1:0.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals