Real Madrid – Bayern Munich, kush ka më shumë fitore në 22 ndeshje? – Lajmi.net
Real Madrid – Bayern Munich, kush ka më shumë fitore në 22 ndeshje?
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:52, 17 March 2017
Në këto ndeshje Reali ka shënuar 31 gola, derisa Bayerni ka shënuar 33.

Bayern Munichu është më i mirë se Reali në përballjet direkte.

Në 22 duele në Ligën e Kampionëve, Real Madrid ka shënuar 9 fitore, kundrejt Bayern Munichut që fitoi 11 ndeshje dhe dy herë u ndanë baras, përcjell “lajmi.net”.

Në këto ndeshje Reali ka shënuar 31 gola, derisa Bayerni ka shënuar 33. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble