Rakitic ‘transferon’ yllin e madh të Real Madridit në Barcelonë (FOTO) – Lajmi.net
Rakitic ‘transferon’ yllin e madh të Real Madridit në Barcelonë (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:37, 18 March 2017
Ivan Rakitic ka ftuar një yll të madh të Real Madridit t’i bashkohet te Barcelona.

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic i ka bërë thirrje yllit të Real Maridit, Luka Modric që të transferohet në Camp Nou.

Ai ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij nga Kombëtarja e Kroacisë, duke shprehur dëshirën e madhe që të bashkohen te Barcelona.

“Unë dhe Modric jemi shokë të mirë. Ai është një prej futbollistëve më të mirë në rolin e tij”, deklaroi Rakitic për “Cadena Ser”, përcjell “lajmi.net”.

“Do ta shihja shumë mire me mua në Barcelonë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble