Problem në Kombëtaren shqiptare, helmohet futbollisti i njohur para ndeshjes me Maqedoninë (FOTO) – Lajmi.net
Problem në Kombëtaren shqiptare, helmohet futbollisti i njohur para ndeshjes me Maqedoninë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 12:42, 5 September 2017
Eros Grezda ka një problem para ndeshjes me Maqedoninë.

Eros Grezda rrezikon të mos jetë i pranishëm në ndeshjen e sotme mes Shqipërisë dhe Maqedonisë në Strumicë.

“Panorama Sport” mësoi nga burime pranë stafit kuqezi se futbollisti ka pësuar helmim ushqimor dhe nuk është në gjendjen më të mirë.

Stafi mjekësor po monitoron situatën e Grezdës, ndërsa do të bëhen edhe disa analiza për të kuptuar më mirë gjendjen e lojtarit.

Kjo ka bërë që prania e Grezdës të jetë në dyshim për sfidën e sotme, duke i dhënë më pak mundësi trajnerit Christian Panucci për të bërë ndryshime në formacion ku mesfushori luante në të dy krahët.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool