Pritje e “çmendur” e tifozëve në Greqi për Mavrajn – Lajmi.net
Pritje e “çmendur” e tifozëve në Greqi për Mavrajn
Autori: Lajmi.net Sport 22:59, 14 September 2018
Mërgim Mavraj u prezantua ditën e sotme te skuadra e Aris.

Të shumtë ishin tifozët që dolën në rrugët e Selanikut për të pritur mbrojtësin shqiptarë.

Në prononcimin për mediat, Mavraj u shpreh:

“Faleminderit të gjithëve për pritjen. Jam shumë i lumtur që jam këtu në një vend special. Kam parë fushën e lojës, por tani po mundohem të imagjinoj se si do të jetë kur do të zbres në fushë përpara tifozëve të tillë. Basha më ka treguar shumë gjëra të mira, të cilat më bindën që të vija këtu.

Tani më mbetet të takoj shokët e skuadrës, trajnerin, të ndjej atmosferën në dhomat e zhveshjeve dhe pres me padurim që të luaj”, u shpreh Mavraj. 32-vjeçari pritet të aktivizohet në ndeshjen e 22 shtatorit përballë Janinës së Andi Lilës në transfertë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO