Premierliga ndryshon datat për afatin kalimtar – Lajmi.net
Premierliga ndryshon datat për afatin kalimtar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:25, 14 May 2018
Premierliga angleze ka bërë një ndryshim në datën e hapjes së afatit kalimtar të transferiemve.

Afati kalimtar i verës në Premier League do të hapet 4 ditë pas përfundimit të sezonit, pra të enjten që vjen më 17 maj, dhe që nga kjo ditë skuadrat e Premier Leagues do të kenë të drejtë të transferojnë lojtarë.

Përmbyllja e afatit kalimtar do të bëhet të enjten më 9 gusht, pra para fillimit të sezonit 2018/2019.

Fjalët kyçe: Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan