Porsche dizajnon këtë jaht luksoz (Foto) – Lajmi.net
Porsche dizajnon këtë jaht luksoz (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:58, 18 May 2017
Një gamë e re superjahtesh është projektuar duke përdorur dizajnin klasik të makinave Porsche

Numri i jahteve që do të ndërtohen me këtë dizajn do të jetë i kufizuar dhe konkretisht do të jenë vetëm shtatë të tilla.

Sigurisht që ato nuk mund t’i blejnë çdo kush pasi ato do të shiten me një çmim të shtrenjtë duke filluar nga 10 milionë dollar secila.

Luksi që do të kenë këto jahte është diçka e mrekullueshme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: jaht, Porsche

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush