Petkovic publikon listën, pesë shqiptarë të ftuar (FOTO) – Lajmi.net
Petkovic publikon listën, pesë shqiptarë të ftuar (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 16:44, 17 March 2017
Përzgjedhësi i Zvicrës, Vladimir Petkovic, ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen e radhës kualifikuese me Letoninë.

Zvicra më 25 mars pret Letoninë, në ndeshjen kualifikuese për kampionatin botëror 2018.

Në listën e trajnerit Petkovic për këtë ndeshje, figurojnë pesë futbollistë shqiptar.

Listën e trajnerit Petkovic, mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy