Paulinho zbulon ofertat për largim nga Barcelona – Lajmi.net
Paulinho zbulon ofertat për largim nga Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:52, 7 July 2018
Paulinho mund të largohet nga Barcelona, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Paulinho ka bërë të ditur se ka oferta për largim nga Barcelona.

Mesfushori brazilian spekulohet se mund të largohet nga klubi katalan, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

“Kam një ofertë nga Kina dhe një nga një klub tjetër”, deklaroi Paulinho pas eliminimit të Brazilit nga Kampionati botëror 2018, përcjell “lajmi.net”.

“Më duhet të bisedoj me menaxherin tim dhe ta caktojmë të ardhmen time. Dua ta sqarojmë situatën në ditët e ardhshme, por nuk e përjashtoj mundësinë e vazhdimit të qëndrimit te Barcelona”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO