“Operacioni Eriksen”, Barcelona përfshinë edhe Rafinhan – Lajmi.net
“Operacioni Eriksen”, Barcelona përfshinë edhe Rafinhan
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:58, 11 June 2018
Barcelona do të tentojë që me një ofertë të re të bind Tottenhamin për transferimin e Christian Eriksen.

Mesfushori danez po pëlqehet shumë nga trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde.

‘Katalanët’ në ofertën e re për Eriksen do të përfshijnë edhe brazilianin Rafinha.

Rafinha sezonin e kaluar ka shkëlqyer në fanellën e Interit ku ka qenë i huazuar, duke ndihmuar zikaltërit që të rikthehen në Ligën e Kampionëve pas gjashtë sezoneve./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO