Neymar – Real Madrid, reagon PSG – Lajmi.net
Neymar – Real Madrid, reagon PSG
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:30, 11 May 2018
Neymar vazhdon të kërkohet nga Real Madrid.

Në ditët e fundit, është folur se Neymar do të lërë PSG-në edhe për këtë e ka një çmim, por kjo është diçka që PSG kategorikisht e mohon.

“Nuk ka çmim fiks sepse Neymar nuk është në shitje, është qesharake dhe shanset për arritjen e një marrëveshjeje me një klub janë zero”, thonë burimet e gazetës Marca.

Zyrtarët brenda klubit francez këmbëngulin se ata nuk kanë marrë asnjë lajm nga babai i Neymarit për dëshirën e lojtarit për t’u larguar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO