Neymar në Barcelonë? Përgjigjet Ernesto Valverde – Lajmi.net
Neymar në Barcelonë? Përgjigjet Ernesto Valverde
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 18:00, 9 March 2018
Saga Neymar vazhdon të jetë aktive në tregun e transferimeve.

Edhe pse ende nuk ka mbushur një sezon te PSG, braziliani 20 vjeçar gjithnjë e më larg po duket nga kryeqyteti francez.

Opsioni i parë i tij, mbetet La Liga, me Real Madridin që po shikon mundësitë e transferimit të ish yllit të Barcelonës.

Por, çuditërisht, sot në mediet spanjolle kanë qarkulluar lajme se Neymar po kërkon të rikthehet te Barcelona, duke u ndjerë “pishman” për zgjedhjen që ka bërë.

E për rikthimin e tij, është pyetur Ernesto Valvede në konferencë për shtyp.

“Është diçka që ne nuk duam ta dimë nga erdhi e ku do të përfundojë”, ka deklaruar Vavlerde, i pyetur për lajmin e fundit të publikuar për rikthimin e Neymar./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO