Nëse futbollistët do të ishin femra, shikojeni galerinë e fotografive qesharake – Lajmi.net
Nëse futbollistët do të ishin femra, shikojeni galerinë e fotografive qesharake
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:42, 13 October 2017
Por ky program nuk përdoret vetëm për të modifikuar fotot personale, por edhe foto të personazheve të ndryshe.

Të modifikosh një foto sot nuk është edhe aq e vështirë, madje të vijnë në ndihmë shumë aplikacione.

Një nga këto aplikacione është edhe “Faceapp”, i cili jo vetëm të ndihmon të ndihmon të përmirësosh imazhin që do të postosh, por edhe të tregon se si ke qenë në të shkuarën, apo do të jesh në të ardhme, një aplikacion që thjesht përpunon fytyrën dhe shton detaje shtesë, transmeton “Top Channel”.

Por ky program nuk përdoret vetëm për të modifikuar fotot personale, por edhe foto të personazheve të ndryshe madje t’u “ndërrosh” edhe gjininë atyre, diçka e tillë është bërë edhe për disa prej emrave të njohur në fushën e futbollit.

19

826719166-0

1507900115_grizman

1507900130_tipi

capture

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO