Ndodh befasia, kthehet objektivi i vjetër si trajner i ri në Chelsea – Lajmi.net
Ndodh befasia, kthehet objektivi i vjetër si trajner i ri në Chelsea
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:09, 12 June 2018
Maurizio Sarri është ende në konsderatën, e skuadrës nga Stamford Bridge.

Maurizio Sarri është rikthyer si kandidat për postin e menaxherit në Chelsea.

Mediat italiane raportojnë se trajneri i larguar nga Napoli është ende në konsderatën, e skuadrës nga Stamford Bridge.

Sarri ishte objektivi i parë i Chelseat, pas përfundimit të sezonit të shkuar, përcjell “lajmi.net”.

Ai është përsëri kandidat për pasaardhës të Antonio Contes i cili pritet të largohet nga detyra. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO