Nainggolan ‘turpëron’ tifozët e Juventusit – Lajmi.net
Nainggolan ‘turpëron’ tifozët e Juventusit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:43, 17 May 2017
Radja Nainggolan ka ngacmuar tifozët e Juventusit pas fitores së Romës në duelin e xhiros së shkuar në Serie A.

Ragja Nainggolan ka ngacmuar tifozët e Juventusit pas fitores 3:1 nga Roma në xhiron e shkuar në Serie A.

Mesfushori belg është fyer vazhdimisht nga tifozët e “Bianconerëve”.

Por, ai ka një përgjigje interesante.

“Futbollisti i m**** u ka shënuar gol”, deklaroi Nainggolan, përcjell “lajmi.net”.

“Kurse, kam qenë edhe i lënduar”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Radja Nainggolan, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master