Mundësi e artë për tifozët, ja ku mund t’i takojnë nesër yjet e Kosovës – Lajmi.net
Mundësi e artë për tifozët, ja ku mund t’i takojnë nesër yjet e Kosovës
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:50, 20 March 2017
Tifozët mund të takojnë futbollistët e Kombëtare së Kosovës, para ndeshjes së të premtes ndaj Islandës

Nesër (e martë) Kombëtarja e Kosovës nga ora 10 do të mbaj stërvitjen e parë dhe të vetmen në stadiumin e Feronikelit, “Rexhep Rexhepi”.

Kjo do të jetë një mundësi e mirë për të gjithë tifozët e Kosovës, të cilët do të kenë mundësi të hyjnë në stadium të shohin yjet e Kombëtares dhe të fotografohen me ta.

Pas kësaj stërvitje, Kosova do të udhëtojë për Shkodër, atje ku do të përgatite për ndeshjen ndaj Islandës.

Agjenda e Kombëtares së Kosovës:

E martë, 21 mars

10:00 – 11:30 – Stërvitje në stadiumin e Feronikelit në Drenas

11:30 – 11:45 – Koha e medieve për intervista

14:00 – Nisja për Shkodër

E mërkurë, 22 mars

14:00 – 15:30 – Stërvitje

15:30 – 15:45 – Koha e medieve për intervista

E enjte, 23 mars

17:00 – 18:15 – Stërvitje në stadiumin “Loro Boriçi”

18:30 – 19:00 – Konferencë për media e përzgjedhësit Albert Bunjaki

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Kombetarja e Kosoves

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3