Moratti propozon trajnerin e ri të Interit (FOTO) – Lajmi.net
Moratti propozon trajnerin e ri të Interit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:02, 17 May 2017
Massimo Moratti mendon se drejtimin e ekipit duhet ta marrë trajneri aktual i Napolit, Maurizio Sarri.

Massimo Moratti beson se Maurizio Sarri do të ishte opsion i mirë për Interin.

“Nëse ju mund të zgjidhni, cilin trajner do ta zgjedhin në Inter: ConteN, Spallettin apo Simeonen? Sarri”, ka deklaruar Moratti.

“E dëshironi Sarrin? Po”, ka qenë i shkurtër në përgjigje Moratti, i cili gjatë aventurës në San Siro kishte punuar me shumë trajner të njohur.

Sarri, i cili po shkëlqen me Napolit, gjatë karrierës ka drejtuar disa skuadra të vogla në Itali si: Empoli, Avellino, Verona, Perugia, Grosseto, Alessandria e të tjera.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Inter, Massimo Moratti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble