Milan në krizë, largohet përforcimi i ri? – Lajmi.net
Milan në krizë, largohet përforcimi i ri?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:46, 5 December 2017
.

Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milan.

Përforcimi i ardhur nga Bayer Leverkusen mund të sakrifikohet duke u nxjerrë në shitje pas krizës së rezultateve të këtij sezoni te skuadra nga San Siro.

Trabzonspor dhe Galatasray në Turqi kanë shprehur interesim për transferimin e tij, raportojnë mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Por, Milan nuk dëshiron të negociojë huazimin e tij por një shitje definitive. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Hakan Çalhanoglu, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3