Milan cakton çmimin për shitjen e Donnarummas – Lajmi.net
Milan cakton çmimin për shitjen e Donnarummas
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:16, 15 May 2018
"Rossonerët" kanë caktuar çmimin për shitjen e portierit, gjatë afatit kalimtar të verës.

Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga Milan, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Gazzetta dello Sport” raporton se “Rossonerët” kanë caktuar çmimin për shitjen e portierit, gjatë afatit kalimtar të verës.

Milan kërkon 70 milionë euro për shërbimet e Donnarummas, përcjell “lajmi.net”.

Por, menaxheri i Donnarummas, Mino Raiola beson se klienti i tij mund të largohet nga Milan për 30 milionë euro.

Donnarumma spekulohet se kërkohet nga Paris Saint-Germain. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO