Më në fund, Xherdan Shaqiri – Lajmi.net
Më në fund, Xherdan Shaqiri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:23, 18 March 2017
Xherdan Shaqiri ka sanuar lëndimin dhe do të jetë pjese e Stoke Cityt për ndeshjen ndaj Chelseas.

Xherdan Shaqiri do të jetë pjese e Stoke Cityt për ndeshjen ndaj Chelseas, e cila zhvillohet sot nga ora 16:00.

“Ai ka pasur disa pengesa të vogla. Para këtyre lëndimeve të vogla ai u ringjall dhe u ndjeva se ai u bë me të vërtetë mirë, por u ndalua sërish”, ka deklaruar trajneri i Stokes, Mark Hughes, përcjell “lajmi.net”.

“Ai është i aftë dhe në dispozicion edhe pse shpresojmë se nuk do të marrë kahja negative në ndeshjen ndaj Chelseas”, ka theksuar ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO