Mbyllet kryendeshja e javës në Superligë, ky është rezultati – Lajmi.net
Mbyllet kryendeshja e javës në Superligë, ky është rezultati
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:29, 12 September 2017
Feronikeli dhe Llapi ndajnë pikët në "Rexhep Rexhepi".

Sot është hapur xhiroja e katërt e Vala Superligës.

Feronikeli priti Llapin në Drenas, në kryendeshjen e javës.

90 minutat nuk prodhuan asnjë gol, kështu që ndeshja u mbyll 0:0.

Feronikeli dhe Llapi mbeten në dy vendet e para me nga 8 pikë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Feronikeli, Llapi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2