Man City 3:1 WBA, notat e futbollistëve (FOTO) – Lajmi.net
Man City 3:1 WBA, notat e futbollistëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:18, 16 May 2017
Manchester City ka mposhtur 3:1 WBA-në në ndeshjen e xhiros së 37-të të Premierligës. Më poshtë mund të shikoni notat e futbollistëve për paraqitjen në këtë ndeshje.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Manchester City, Premierligë, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master