Liverpooli kualifikohet si i pari me një rezultat të çmendur – Lajmi.net
Liverpooli kualifikohet si i pari me një rezultat të çmendur
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:35, 6 December 2017
Ekipi nga "Anfield" mundi Spartakun, 7:0.

Liverpooli e ka mbyllur fazën e grupeve në vendin e parë në Grupin E.

Ekipi nga “Anfield” mundi Spartakun, 7:0.

Golat u shënuan nga Coutinho (3), Mane (2), Firmino dhe Salah.

Si e dyta u kualifikua Sevilla. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master