Lamtumirë Bayern Munich, transferohet në Real Madrid – Lajmi.net
Lamtumirë Bayern Munich, transferohet në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 10:21, 18 November 2017
Real Madrid ka shfaqur interesim për transferimin e yllit të Bayern Munichut, Jerome Boateng.

Real Madrid kërkon një qendërmbrojtës të ri.

Klubi nga Santiago Bernabeu ka shfaqur interesim për transferimin e yllit të Bayern Munichut, Jerome Boateng.

Reprezentuesi gjerman ka kontratë me kampionin e Bundesligës deri në vitin 2021, përcjell “lajmi.net”.

Por, mediat spanjolle raportojnë se Boateng është shndërraur në objektiv të Real Madridit për verën e vitit 2018. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO