Lajm i madh nga Barcelona, arrihet marrëveshja me super-lojtarin e La Ligas – Lajmi.net
Lajm i madh nga Barcelona, arrihet marrëveshja me super-lojtarin e La Ligas
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:31, 17 May 2018
Sipas "Mundo Deportivo", 22-vjeçari do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare.

Barcelona ka arritur marrëveshje me Clement Lenglet.

Transferimi do të zyrtarizohet në fund të këtij muaji, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mundo Deportivo”, 22-vjeçari do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare.

Tani Barca po i zgjidh edhe detajet e fundit me Sevillan. /Lajmi.net/

Image result for lenglet

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO