Lajm i keq për Milanin, futbollisti më i mirë transferohet në Chelsea ose Juventus (FOTO) – Lajmi.net
Lajm i keq për Milanin, futbollisti më i mirë transferohet në Chelsea ose Juventus (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:59, 17 March 2017
Milan mund të mbetet pa një prej futbollistëve kryesorë të ekipit.

Suso ka qenë një prej futbollistëve më të mirë të Milanit deri më tani gjatë këtij sezoni.

Por, mesfushori mund të largohet nga klubi, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat italiane raportojnë se Chelsea dhe Juventus janë të interesuar për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Suso ka realizuar 6 gola e 7 asistime deri më tani gjatë këtij sezoni. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Milan, Suso

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2