Lajm i keq për Arsenalin para fillimit të sezonit të ri në Premierligë – Lajmi.net
Lajm i keq për Arsenalin para fillimit të sezonit të ri në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 10:37, 9 August 2017
.

Alexis Sanchez nuk do të jetë në gjendje ta ndihmojë Arsenalin në ndeshjen hapëse të Premierligës ndaj Leicester Cityt.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, gjatë një konference për shtyp.

Kiliani që së fundi u rikthye nga pushimet, ka tendosje në stomak.

“Sanchez nuk do të jetë në dispozicion për ndeshjen e parë”, ka deklaruar Wenger.

“Ai ka tendosje të vogël në stomak që nga e diela, nuk e di se kur do të kthehet”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO