Ky gol i Valencias trondit Barcelonën (VIDEO) – Lajmi.net
Ky gol i Valencias trondit Barcelonën (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:16, 19 March 2017
Valencia ka befasuar Barcelonën, duke i shënuar për 0-1 me anë të Mangala.


Eliaquim Mangala Goal HD – Barcelona 0-1… by PatsaN4ik

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master