Kovacic vjen me një mesazh emocionues për Real Madridin – Lajmi.net
Kovacic vjen me një mesazh emocionues për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:23, 10 August 2018
Mateo Kovacic ka falënderuar skuadrën e Real Madridit dhe tifozët e kësaj skuadre pas transferimit te Chelsea.

Mesfushori kroat i dha fund qëndrimit tre vjeçar te ‘Los Blancos’, për të kaluar në Premierligë te skuadra e Chelsea në huazim një vjeçar.

“Pas tre vitesh të mbushura me trofe, kam vendosur të shkoj përpara. Edhe pse rrugët tashmë janë ndarë, unë dua të falënderoj familjen e madhe të Real Madridit dhe të gjithë tifozët për një pjesë të mahnitshme të kaluar të jetës sime aty që nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Kovacic./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO