Kovacic: Lamtumirë Real Madrid – Lajmi.net
Kovacic: Lamtumirë Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:38, 12 June 2018
Mateo Kovacic ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Mateo Kovacic pritet të largohet nga Real Madrid.

Mediat spanjolle kanë njoftuar se mesfushori kroat mund të gjejë një ekip të ri, pasi nuk konsiderohet titullar i rregullt, te ekipi nga Santiago Bernabeu.

Kovacic ka filluar të zgjojë interesim nga klube të ndryshme evropiane, përcjell “lajmi.net”.

Ai mund të rikthehet në Serie A ku kërkohet nga Juventus. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO