Kosova merr një lajm të mirë nga FIBA (FOTO) – Lajmi.net
Kosova merr një lajm të mirë nga FIBA (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 15:10, 26 July 2017
Kastrati dhe Morina më herët kanë përfaqësuar Slloveninë.

FIBA u ka dhënë leje Gëzim Morinës dhe Erjon Kastratit që të luajnë për Kosovën. Këtë e ka konfirmuar kreu i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK), Erolld Belegu.

“FIBA sapo konfirmoj edhe zyrtarisht që Erjon Kastrati dhe Gezim Morina janë nga sot lojtarë të Kosovës. Urime”, ka shkruar Belegu në Facebook, përcjell Express

Kastrati dhe Morina më herët kanë përfaqësuar Slloveninë. Dhe me leje të sllovenëve janë transferuar te Kosova.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan