KOK-u ka diçka speciale për titullin e 89-shit (FOTO) – Lajmi.net
KOK-u ka diçka speciale për titullin e 89-shit (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:43, 10 May 2017
Komiteti Olimpik i Kosovës  ka uruar Trepçën '89 për titullin kampion.

KOK-u i ka uruar 89-shit suksese edhe në garën ndërkombëtare.

Më poshtë e keni postimin e faqes zyrtare të KOK-ut. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Besim Hasani, KOK

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble